Zgłoś gminę

Co dziesiąty 15-latek przyznaje, że próbował dopalaczy! Skład tych wyjątkowo groźnych narkotyków jest nieznany użytkownikowi, a często nawet sprzedawcy. W nowo tworzonych produktach znajdują się śmiertelnie niebezpieczne substancje. Dodatkowo wiele zanieczyszczeń chemicznych potęguje szkodliwość dopalaczy.

Wielu użytkowników płaci za to utratą przytomności, trwałym uszkodzeniem mózgu i narządów wewnętrznych. Stosowanie dopalaczy to śmiertelne niebezpieczeństwo! 4260 – tyle osób zatruło się dopalaczami tylko w ubiegłym roku. GIS alarmuje, że w Polsce wzrasta liczba przypadków zatruć z powodu śmiertelnie niebezpiecznych syntetycznych opioidów i innych narkotyków syntetycznych nowej generacji. Ofiarami padają najczęściej młodzi ludzie.

Zdaniem Najwyższej Izby Kontroli profilaktyka przeciw dopalaczom działa!  Aż 90% odbiorców akcji profilaktycznych stwierdziło, że przedstawione w nich argumenty przekonały ich, by nie używać dopalaczy. Zdaniem NIK profilaktyka ma znaczenie zwłaszcza w przypadku młodych ludzi. Właśnie dlatego zachęcamy do udziału w najnowszej edycji kampanii „Dopalacze – powiedz stop!”.

Możesz ostrzec dzieci i rodziców w Twojej gminie, aby zapobiec śmiertelnemu niebezpieczeństwu!

Opcja „Faktura w 2019 roku!”. Zapłać środkami z budżetu 2019

Wiele gmin chce spożytkować zaoszczędzone pieniądze w ostatnich miesiącach roku. Aby rzetelnie rozliczyć się z tegorocznego budżetu, trzeba mieć pewność, że materiały zakupione w 2019 r. oraz faktura dotrą do gminy jeszcze w tym roku. Właśnie to gwarantujemy w „Dopalacze – powiedz stop!”. Gminy, które chcą zapłacić za materiały z tegorocznego budżetu, mogą to zrobić, zaznaczając opcję „Faktura w 2019 roku!”. Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 20 grudnia 2019 r. Kup materiały już teraz, by bezpiecznie rozliczyć budżet 2019 i od razu cieszyć się udziałem w kampanii!

Cena podstawowego pakietu kampanii to 2400 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu dwóch dni od nadesłania zgłoszenia.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.