Zgłoś gminę

Co dziesiąty uczeń III klasy gimnazjum przyznaje, że próbował dopalaczy! Skład tych wyjątkowo groźnych narkotyków jest nieznany użytkownikowi, a często nawet sprzedawcy. W nowo tworzonych produktach znajdują się śmiertelnie niebezpieczne substancje. Dodatkowo wiele zanieczyszczeń chemicznych potęguje szkodliwość dopalaczy.

Wielu użytkowników płaci za to utratą przytomności, trwałym uszkodzeniem mózgu i narządów wewnętrznych. Stosowanie dopalaczy to śmiertelne niebezpieczeństwo! Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat zatruło się nimi ponad 12 tys. osób. Ciągle pojawiają się nowe przypadki śmierci. Ofiarami dopalaczy najczęściej padają nastolatki.

Zdaniem Najwyższej Izby Kontroli profilaktyka przeciw dopalaczom działa!  Aż 90% odbiorców akcji profilaktycznych stwierdziło, że przedstawione w nich argumenty przekonały ich, by nie używać dopalaczy. Zdaniem NIK profilaktyka ma znaczenie zwłaszcza w przypadku młodych ludzi. Właśnie dlatego zachęcamy do udziału w najnowszej edycji kampanii „Dopalacze – powiedz stop!”.

Możesz ostrzec dzieci i rodziców w Twojej gminie, aby zapobiec śmiertelnemu niebezpieczeństwu!

Dołącz już teraz!

Cena podstawowego pakietu kampanii to 2000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu dwóch dni od nadesłania zgłoszenia.

Włącz się w kampanię i odbierz wyjątkowy prezent!

Każdy samorząd, który do końca kwietnia zamówi za minimum 2000,00 zł materiały kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma gratis sprawdzone szkolenie dla członków Gminnych Komisji – bez konieczności wychodzenia z domu!

Uwaga! Na specjalne życzenie samorządów przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń! Do kampanii KAP można dołączyć do 30 kwietnia.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.