Zgłoś gminę

Co dziesiąty uczeń III klasy gimnazjum przyznaje, że próbował dopalaczy! Skład tych wyjątkowo groźnych narkotyków jest nieznany użytkownikowi, a często nawet sprzedawcy. W nowo tworzonych produktach znajdują się śmiertelnie niebezpieczne substancje. Dodatkowo wiele zanieczyszczeń chemicznych potęguje szkodliwość dopalaczy.

Wielu użytkowników płaci za to utratą przytomności, trwałym uszkodzeniem mózgu i narządów wewnętrznych. Stosowanie dopalaczy to śmiertelne niebezpieczeństwo! Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat zatruło się nimi ponad 12 tys. osób. Ciągle pojawiają się nowe przypadki śmierci. Ofiarami dopalaczy najczęściej padają nastolatki.

Zdaniem Najwyższej Izby Kontroli profilaktyka przeciw dopalaczom działa!  Aż 90% odbiorców akcji profilaktycznych stwierdziło, że przedstawione w nich argumenty przekonały ich, by nie używać dopalaczy. Zdaniem NIK profilaktyka ma znaczenie zwłaszcza w przypadku młodych ludzi. Właśnie dlatego zachęcamy do udziału w najnowszej edycji kampanii „Dopalacze – powiedz stop!”.

Możesz ostrzec dzieci i rodziców w Twojej gminie, aby zapobiec śmiertelnemu niebezpieczeństwu!

Dołącz już teraz!

Cena podstawowego pakietu kampanii to 2000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu dwóch dni od nadesłania zgłoszenia.

W 2018 roku warto skorzystać z opcji „Faktura w 2018 roku!”

– idealna opcja dla gmin, które dysponują środkami zaoszczędzonymi w 2018 r.
– gwarancja, że materiały zakupione w 2018 r. oraz faktura dotrą do gminy jeszcze w tym roku
– gminy, które chcą zapłacić za materiały z tegorocznego budżetu, mogą to zrobić, zaznaczając opcję „Faktura w 2018 roku!
– zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 21 grudnia 2018 r.

W 2019 roku warto skorzystać z opcji „Zaczynamy wcześniej!”

– idealna opcja dla gmin, które chcą zacząć działania od razu
– materiały trafią do gminy w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia
– opcja realizowana od 2 stycznia do 28 lutego 2019 r. (do gmin, które nie zaznaczą opcji „Zaczynamy wcześniej!”, materiały kampanii i fakturę wysyłamy 28 lutego 2019 r.)

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków.