Zgłoś gminę

318 – tyle zatruć dopalaczami odnotowano tylko w ciągu 7 miesięcy ubiegłego roku!

9% – tyle osób w wieku 25–34 lat przyznaje się do sięgania po dopalacze. Wśród młodszych ten odsetek wyniósł 6%.

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed nową substancją psychoaktywną, mającą zwykle postać proszku lub kryształów. Narkotyk o nazwie „Funky” działa z opóźnieniem, co sprawia, że łatwiej go przedawkować zażywając kolejną porcję.

W nowo tworzonych produktach znajdują się śmiertelnie niebezpieczne substancje. Dodatkowo wiele zanieczyszczeń chemicznych potęguje szkodliwość dopalaczy. Wielu użytkowników płaci za to utratą przytomności, trwałym uszkodzeniem mózgu i narządów wewnętrznych.

Produkty o tej samej nazwie mogą różnić się rodzajem i stężeniem substancji psychoaktywnych. W przypadku zatrucia lekarze nie wiedzą, z jaką substancją mają do czynienia, dlatego często okazują się bezsilni.

Nie pozwól, by młodzież padała ofiarą dopalaczy. Zamów sprawdzoną kampanię!

Znakomity zestaw materiałów. Co oferujemy samorządom?

W odpowiedzi na Państwa postulaty opracowaliśmy profesjonalny pakiet, który zawiera także atrakcyjne gadżety. Poza tradycyjnym zestawem ulotek i plakatów w pakiecie kampanii zawarliśmy:

1. Gazety “Narkotyki? Nie będzie epicko”

Wydawnictwo angażuje młodzież i może zostać wykorzystane podczas lekcji lub przekazane do wypełnienia w domu.

Poza przydatną wiedzą na temat dopalaczy i innych narkotyków w gazecie znajdują się atrakcyjne zadania – krzyżówki, quizy i wiele innych.

broszura_okladka_prawda-o-alkoholu-co-powinienes-wiedziec_DRUK2. Broszury “Prawda o alkoholu. Co powinieneś wiedzieć”.

Publikacja to kompendium wiedzy na temat alkoholu, jego działania na organizm oraz uzależnień.

Prosty język i przyjazna forma pozwolą mieszkańcom sprawdzić, czy ich picie jest bezpieczne, oraz znaleźć wsparcie dla osób z problemem alkoholowym.

W publikacji wyjaśniamy, czym jest płodowy zespół alkoholowy, obalamy mity na temat picia oraz uświadamiamy zagrożenia.

3. Certyfikat włączenia się w koalicję gmin na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa.

Dokument potwierdza włączenie się do grupy samorządów, które postanowiły wyjść naprzeciw problemom. Certyfikat jest świadectwem, że trzeba stawiać na profilaktykę i przeciwdziałanie problemom społecznym! Warto się nim pochwalić w urzędzie lub na stronie internetowej.

Przyślij większe zamówienie! Odbierz atrakcyjne nagrody i uzupełnij zapasy materiałów.

alkomatProfesjonalny kalibrowany alkomat

Każdy samorząd, który złoży zamówienie za minimum 10 tys. zł netto, otrzyma w prezencie alkomat. To przydatne narzędzie w pracy profilaktycznej, które może być wykorzystywane przy różnych okazjach.

Alkomat wyposażony jest w elektrochemiczny sensor o wysokiej dokładności i trwałości. Czas poboru próbki to jedynie 3–4 sekundy! W komplecie 5 ustników.

GMINNA-KOMISJA-Podrecznik-okladka-4+0“Gminna Komisja” – wygodny pakiet szkoleniowy

Każdy samorząd, który zamówi materiały Krakowskiej Akademii Profilaktyki za więcej niż 5 tys. zł, otrzyma sprawdzone szkolenie dla członków Gminnych Komisji – bez konieczności wychodzenia z domu!`

statuetka-2023Prestiżowa, personalizowana statuetka „Gmina zasłużona dla profilaktyki”

Gmina, który przystąpi do wszystkich trzech kampanii Krakowskiej Akademii Profilaktyki, otrzyma elegancką, personalizowaną statuetkę z wygrawerowaną nazwą samorządu i hasłem „zasłużony dla profilaktyki”.

 

Na specjalne życzenie samorządów wciąż przyjmujemy zgłoszenia. Kampanie są dostępne do wyczerpania zapasów materiałów.

Warto postawić na sprawdzone rozwiązania i zaangażować się w kampanię, która przynosi mieszkańcom realne korzyści. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia.

Warto pamiętać, że w tym roku gminy aż pięciokrotnie otrzymują pieniądze na działalność profilaktyczną (trzy raty „korkowego” i dwie raty „małpkowego”). Środki warto wykorzystać na działania edukacyjne wynikające z art. 41ust. 1 pkt 3 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Cena podstawowego pakietu kampanii to 5000 zł + VAT (23%). Istnieje możliwość zakupu wielokrotności pakietu lub jego połowy. Nie prowadzimy sprzedaży mniejszych zestawów.

Formularz zgłoszenia do kampanii należy wysłać faksem na numer 12 635 19 19 lub pocztą na adres: Krakowska Akademia Profilaktyki, ul. Jaskółcza 4/1, 30-105 Kraków. Materiały wraz z fakturą trafią do Państwa w ciągu 2 dni od nadesłania zgłoszenia.przycisk-FORMULARZ-EP